Každý klient je jedinečný
Každý projekt je unikát

logo

PR produktů a služeb

Nokian Tyres: Prezentace na rakouském veletrhu AutoZum 2017

Zajištění expozice letních modelů pneumatik Nokian Tyres v rakouském Salzburku.

Nokian Tyres: Testování pneumatik Red Bull Ring v Rakousku

Za účasti legendárního Miky Häkkinena, dvojnásobného mistra světa formule 1, se uskutečnilo testování pneumatik finské společnosti Nokian Tyres na závodním okruhu Red Bull Ring.

Nokian Tyres: Zahraniční prezentace nových zimních pneumatik v Rakousku

Po vzoru velmi úspěšného testování letních produktů společnosti Nokian Tyres jsme pro klienta v letech 2015 a 2016 navrhli a zrealizovali obdobnou zimní variantu. V závislosti na dobré dopravní dostupnosti, garanci skvělých hotelových služeb a sněhových podmínek byly místem konání zvoleny rakouské Alpy.

Nokian Tyres: Prezentace na mezinárodním veletrhu REIFEN 2016 v německém Essenu

Komplexní zajištění expozice na jednom z prestižních světových veletrhů – od návrhu až po oblečení hostesek.
Veletrh REIFEN se koná jednou za dva roky a jako jediný svého druhu propojuje přední světové výrobce a dodavatele pneumatik a poskytovatele služeb v této oblasti. V rámci veletrhu se prezentuje více jak 200 vystavovatelů. Cílem bylo vytvořit unikátní prezentaci, která bude naprosto vystihovat společnost Nokian Tyres, tradičního finského výrobce pneumatik, jenž vyrábí kvalitní a inovativní produkty za použití těch nejmodernějších technologií.

Nokian Tyres: Zahraniční prezentace nových letních pneumatik v Itálii

Pro klienta jsme kompletně na míru navrhli a realizovali zahraniční tematickou prezentaci nových SUV produktů. Jako ideální prostředí pro prezentaci spojenou s testováním jsme vybrali atraktivní italský region Marche.

RWE Česká republika a.s.: Zahájení činnosti RWE Mobil

Koncepční a produkční zajištění propagační kampaně pro zaměstnance.

Popis: U příležitosti zahájení činnosti RWE jako virtuálního operátora jsme připravili propagační kampaň, která zaměstnancům představovala nové aktivity společnosti.

Nokian Tyres: Zasněžení automobilů pro road shows v Rakousku

Kompletní zajištění zasněžení čtyř automobilů umělým sněhem pro společnost NOKIAN TYRES.

Popis: Pro společnost Nokian Tyres jsme zajistili kompletní realizaci zasněžení čtyř automobilů umělým sněhem, které byly následně použité pro road show konaných v rakouském Grazu, Salzburgu a Klagenfurtu.

Inekon Systems: Business Navigation Days, mezinárodní konference

Zajištění konání mezinárodních konferencí o podnikovém řízení Business Navigation Days (BND) v letech 2009 - 2015.

Popis: Přes Znojmo, Střítež u Jihlavy či Zvole U Pernštejna se mezinárodní konference vrátila zpět do Jihlavy.

Richter Gedeon: Zajištění prezentace společnosti v médiích

Zastupování vůči médiím spojené s vytvořením media plánu pro roky 2011 a 2012, který provazoval prezentaci korporátních témat a produktových informací společnosti Richter Gedeon.

Popis: Farmaceutická společnost Richter Gedeon (RG) patří mezi dlouhodobé klienty DDeM. Rok 2011 byl rokem oslav 110. výročí založení RG.

Skanska Reality: Skanska Reality očima zákazníka, Focus Groups

Kvalitativní výzkum s cílovými skupinami zákazníků s cílem zjistit vnímání a hodnocení kvality zákaznické péče a komunikace.

Popis: Pro společnost Skanska Reality jsme zajistili kompletní přípravu a realizaci série kvalitativního výzkumu s hlavními cílovými skupinami zákazníků.

Strana: [1]  [2]