Každý klient je jedinečný
Každý projekt je unikát

Richter Gedeon

Richter Gedeon: Zajištění prezentace společnosti v médiích

Zastupování vůči médiím spojené s vytvořením media plánu pro roky 2011 a 2012, který provazoval prezentaci korporátních témat a produktových informací společnosti Richter Gedeon.

Popis: Farmaceutická společnost Richter Gedeon (RG) patří mezi dlouhodobé klienty DDeM. Rok 2011 byl rokem oslav 110. výročí založení RG.

Richter Gedeon: Pohotovostní antikoncepce, tisková konference

Produktová tisková konference na téma pohotovostní antikoncepce.

Popis: Gynekolog MUDr. Jiří Dvořák a psycholožka PhDr. Zdeňka Sládečková seznámili novináře s novou, tzv. pohotovostní antikoncepcí. Zároveň zdůraznili, že „pilulka po“ je vhodnou prevencí před interrupcí a psychickým potížím žen, které s ní souvisejí.

Richter Gedeon: Zahájení provozu laboratoře na léčbu roztroušené sklerózy, tisková konference

Tisková konference uspořádaná při zahájení provozu nové laboratoře na léčbu roztroušené sklerózy ve Fakultní nemocnici Motol.

Popis: Tisková konference pro odborné novináře zabývající se zdravotnickou problematikou proběhla v prostorách nemocnice, za přítomnosti odborníků Doc. MUDr. Martina Bojara, Doc. MUDr. Evy Havrdové, MUDr. Jany Pitkové a MUDr. Tomáše Kótky.

Richter Gedeon: Strategie komunikace v oblasti infekcí dolních močových cest

Komunikační osvěta v oblasti zdravotní péče.

Popis: Infekcemi dolních močových cest trpí alespoň jednou za život každá druhá žena. Přesto se dosud nikdo komunikaci této problematiky komplexně nevěnoval. Společnost Richter Gedeon se rozhodla pomoci v osvětě tohoto onemocnění a formou vzdělávání nejširší veřejnosti přispět k jeho prevenci a léčbě.