Každý klient je jedinečný
Každý projekt je unikát

Nokian Tyres

Nokian Tyres: Prezentace na rakouském veletrhu AutoZum 2017

Zajištění expozice letních modelů pneumatik Nokian Tyres v rakouském Salzburku.

Nokian Tyres: Testování pneumatik Red Bull Ring v Rakousku

Za účasti legendárního Miky Häkkinena, dvojnásobného mistra světa formule 1, se uskutečnilo testování pneumatik finské společnosti Nokian Tyres na závodním okruhu Red Bull Ring.

Nokian Tyres: Zahraniční prezentace nových zimních pneumatik v Rakousku

Po vzoru velmi úspěšného testování letních produktů společnosti Nokian Tyres jsme pro klienta v letech 2015 a 2016 navrhli a zrealizovali obdobnou zimní variantu. V závislosti na dobré dopravní dostupnosti, garanci skvělých hotelových služeb a sněhových podmínek byly místem konání zvoleny rakouské Alpy.

Nokian Tyres: Prezentace na mezinárodním veletrhu REIFEN 2016 v německém Essenu

Komplexní zajištění expozice na jednom z prestižních světových veletrhů – od návrhu až po oblečení hostesek.
Veletrh REIFEN se koná jednou za dva roky a jako jediný svého druhu propojuje přední světové výrobce a dodavatele pneumatik a poskytovatele služeb v této oblasti. V rámci veletrhu se prezentuje více jak 200 vystavovatelů. Cílem bylo vytvořit unikátní prezentaci, která bude naprosto vystihovat společnost Nokian Tyres, tradičního finského výrobce pneumatik, jenž vyrábí kvalitní a inovativní produkty za použití těch nejmodernějších technologií.

Nokian Tyres: Zahraniční prezentace nových letních pneumatik v Itálii

Pro klienta jsme kompletně na míru navrhli a realizovali zahraniční tematickou prezentaci nových SUV produktů. Jako ideální prostředí pro prezentaci spojenou s testováním jsme vybrali atraktivní italský region Marche.

Nokian Tyres: Business trip pro obchodní partnery

Realizace několikadenních obchodních exkurzí do různých světových destinací pro obchodní partnery Nokian Tyres.

Popis: V rámci představení výrobních technologií a prezentace produktů jsme pro obchodní partnery klienta připravili odborné exkurze do Petrohradu a Las Vegas.

Nokian Tyres: Zasněžení automobilů pro road shows v Rakousku

Kompletní zajištění zasněžení čtyř automobilů umělým sněhem pro společnost NOKIAN TYRES.

Popis: Pro společnost Nokian Tyres jsme zajistili kompletní realizaci zasněžení čtyř automobilů umělým sněhem, které byly následně použité pro road show konaných v rakouském Grazu, Salzburgu a Klagenfurtu.

Nokian Tyres: Expozice na veletrzích REIFEN a TechAgro

Kompletní zajištění expozic Nokian Tyres na veletrzích v Essenu a Brně.

Popis: Pro společnost Nokian Tyres jsme zajistili kompletní realizaci expozic na výstavách Reifen 2012 v Essenu a TechAgro v letech 2012 a 2014.