Každý klient je jedinečný
Každý projekt je unikát

NET4GAS: Společenský ples pro zaměstnance

Koncepční a organizační zajištění společenského plesu zaměstnanců NET4GAS.

Popis: V únoru 2014 jsme již pošesté zajistili společenské setkání pro zaměstnance NET4GAS. Letošní ročník plesu se po opět uskutečnil v Praze, konkrétně v Národním domě na Vinohradech. Pro hosty jsme připravili pestrý program v podobě hudebního vystoupení, fotokoutku či tomboly a bohaté občerstvení. V letošním roce účastníci na podiu přivítali Moniku Absolonovou a doprovod k tanci zajistila skupina Felixe Slováčka pod jeho vedením.  V minulých letech mezi účinkujícími byli např. Anna K., Marta Kubišová, Václav Neckář, Jitka Zelenková, Ondřej Ruml, Hana Hegerová, Eva Pilarová či Janek Ledecký. Společenské akce se zúčastnilo přes 500 hostů.

Hlavní činnosti: Spolupráce na koncepci večera, kompletní programová příprava, výběr místa uskutečnění i ubytování pro hosty, oslovení účinkujících, produkční a organizační zajištění na klíč.

Realizace: Společenský ples pro zaměstnance se konal v Besedním domě, Brno, únor 2009 i březen 2010; v únoru 2011 se konal ve Slovanském domě v Praze; v únoru 2012 se konal v Národním domě na Vinohradech v Praze; v březnu 2013 se uskutečnil v Paláci Žofín v Praze, v únoru 2014 se ples konal opět v Národním domě na Vinohradech v Praze.