Každý klient je jedinečný
Každý projekt je unikát

International Energy Club

International Energy Club 2017: Svěží vzduch pohledem energetiky EU a ČR

Mezinárodní konference IEC 2017 v Ostravě hostila zástupce největších energetických firem spolu s vrcholnými představiteli státní správy. Účastníci setkání jednali o evropských dotacích a smogu, o budoucnosti energetického strojírenství a o chytrých řešeních v dopravě.

International Energy Club 2016: Výzvy decentralizace energetiky

Konference IEC 2016 v Ostravě hostila zástupce největších energetických firem, tuzemských ministerstev a evropských institucí. Mezi řečníky vystoupili hosté ze zahraničí jako ředitel ACER Alberto Pototschnig, který účastníkům představil svůj pohled na pokračující liberalizaci trhu a směřování evropské regulační politiky.

International Energy Club 2015: Bezpečnost zásobování jako klíčový aspekt evropské energetiky

International Energy Club vznikl v roce 2010. Cílem bylo vytvoření nekonvenční platformy pro diskusi otázek a témat, která jsou v oblasti energetiky aktuální nejen pro subjekty z České republiky, ale i ze zahraničí. Organizace aktivit IEC se od třetího ročníku ujala poradenská společnost DDeM.

International Energy Club: více než jen mezinárodní odborná konference

International Energy Club vznikl v roce 2010. Cílem bylo vytvoření nekonvenční platformy pro diskuzi otázek a témat, která jsou v oblasti energetiky aktuální nejen pro subjekty z České republiky, ale i ze zahraničí.